Mobil Casus Kullanımı 2020

tekBugünlerde cep telefonu insanın hayatındaki en önemli şeylerden biri haline geldi. Bu bakımdan, kişisel bilgilerimizin büyük bir kısmının cep telefonlarımız üzerinde saklanıyor olması aslına bakarsanız o kadar da şaşırtıcı değildir. Messenger sohbetlerinin yanı sıra kısa mesajlar da pek çok bilgi içermektedir ve bunları okumak size takip ettiğiniz kişinin hayatı hakkında bir sürü bilgi sunabilir onun hayatını gözlerinizin önüne serebilir.

SMS casusluğu, mobil takip hizmeti sunan uygulamaların büyük bir kısmının müşterilerine sunduğu özelliklerden yalnızca bir tanesidir.

Mobil casusluk herhangi birinin gönderdiği ya da aldığı bütün mesajlara erişmenizi sağlar, hem de onlar takip edildiklerinin farkına bile varmadan. Casus yazılım uygulamaları eşinizin, çocuğunuzun ya da çalışanınızın gönderdiği ya da aldığı mesajlara göz atmak için size muhteşem bir fırsat verir. Bu aplikasyonlar, ilişki durumunuzu, iş yerindeki durumu ya da merak ettiğiniz başka şeyleri öğrenmenin en kolay yoludur.

Mobil takip uygulamaları kısa mesajların takip edilmesine izin veriyor ancak sahip oldukları opsiyonları kapsamı bundan çok daha geniştir. Casus uygulamaları arama ve mesaj takibinin yanı sıra messenger sohbet takibi ve hedef kişinin cep telefonunu uzaktan kontrol etmeyle birlikte GPS konum takibine de izin verir. Sunulan özelliklerin kapsamı oldukça geniştir. Bazıları sadece Android akıllı cep telefonlarına odaklanırken, diğerleri de iPhone ’lar üzerine uzmanlaşmıştır. Bazıları ise her ikisini birden takibe alabilir. Ayrıca, BlackBerry cihazlar tarafından desteklenen çeşitli uygulamalar da bulunmaktadır ancak bunlar o kadar da yaygın değildir.

Her şeyi hesaba kattığınızda, casus yazılım uygulamaları kullanıcılarının hedef kişinin cep telefonu aktivitelerini çok ama çok yakından incelemesine izin verir. Bu uygulamalardan en çok faydalanan kullanıcı grupları karı-kocalar ya da eşler, ebeveynler ve işverenler bulunuyor ve bu kişilerin hepsi de kendine göre gayet meşru nedenlere sahip.

Ne yazık ki, eşlerin birbirini aldatmasına sıkça karşılaşılıyor ve bunun tekrar tekrar meydana gelmesinden sıkıldığınızda, bir mobil takip uygulaması kullanmak işinize çok ama çok yarayacaktır.

Ebeveynler de mobil casus uygulamalarını bir dizi nedenden seviyor; ancak en sevdikleri özellik uzaktan kontrol ve GPS takibi. Onların durumunda, casus uygulama onları aşırı korumacı ebeveynler haline getirmeden çocuklarını denetim altında tutmalarına izin veriyor.

CASUS UYGULAMAYI DENE

Konu iş yerinde casus uygulamaları olduğunda, işverenlerin aklında genellikle dolandırıcılık ve hile olaylarını engellemek bulunuyor. İşverenler istenmeyen iş dışı görüşmelere, zaman kaybına vs. engel olmak adına kurumsal telefonlara takip uygulamaları kurmayı tercih ediyor. Bu, çok çalışanı olan şirketler için oldukça etkili bir araç.

Tüm bunlara ek olarak, mobil takip uygulamalarının birçok durumda kullanışlı olduğunu da söyleyebiliriz. Çoğu durumda, kolay bir şekilde kurulumu yapılır ve harcadığınız paraya değerler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *