Doğru Takip Uygulamasını Satın Alın: Dolandırılmayın! 2020

dikkat-dolandirilmayin doğru takipKendi telefonunuz için doğru takip uygulama arıyorsanız, o zaman zorlu bir işle karşı karşıyasınız demektir. Kendi cep telefonunuza ya da takip etmek istediğiniz hedef cihaza yükleyebileceğiniz en uygun ve doğru takip uygulamasını bulmak için internette bir sürü cep telefonu takip aplikasyonları ile karşı karşıya geleceksiniz.

Gerçekten de bugünlerde internet üzerinden en iyi takip uygulamaları aramak hiç kolay bir iş değil. Eğer anından ve doğru takip sonuçları almak istiyorsanız, bu aramalar genellikle pek işinize yaramayacaktır. Bu nedenle, en tanınmış cep telefonu takip hizmetlerine üye olun, aksi taktirde boşuna para harcamış olursunuz.

WEB SİTESİNE GÖZ ATIN

Çocuklarınızı ya da çalışanlarınızı doğru takip etmek amacıyla en iyi mobil casus uygulamalarını sunan bir sürü satıcı bulabilirsiniz.

9.-web-design-color-combination-600x283

İyi bir website örneği

Web sitelerini tarayarak profesyonel bir görünüme sahip olan sayfaları seçin. Online sohbet özelliğini kontrol edin ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişim kurun.

Onlara telefon yoluyla ulaşmaya çalışın. Ürünleri ve özellikleri, özellikle de sizin için kişisel olarak önem taşıyan özellikler, hakkındaki her şeyi açık bir şekilde anladığınızdan emin olun. Aramaları kaydediyor mu ya da sohbetleri doğru takip ediyor mu gibi…

bad-website-design

Kötü bir website örneği

Ayrıca, şirketin gerçekten güvenilir olup olmadığını teyit etmek için Twitter ve Facebook gibi sosyal platformlardaki varlığını kontrol edin.

Cep telefonu takip yazılımının herhangi bir dolandırıcılık vakasına karışıp karışmadığını kontrol etmek için Google üzerinden kullanılan bir başka zekice yöntem daha bulunuyor. İlginizi çeken ürünün ismini aratabilirsiniz ve arama metninin önüne ‘dolandırıcılık’ kelimesini ekleyebilirsiniz. Örneğin: ‘telefon casus yazılım dolandırıcı’ yazın ve arama sonuçları size ürün hakkındaki bütün olumsuz yorumları ve XYZ ’nin mobil casusluk uygulaması planının dolandırıcılık vakaları hakkındaki bütün haberlerin bir listesini sunacaktır.

FİYAT VE POLİTİKASINI KONTROL EDİN

Şirketin güvenilir olduğundan ve herhangi bir dolandırıcılık olayına karışmadığından emin olduktan sonra sıradaki adımınız, satıcının şart ve koşullarını okumak olmalıdır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir üyelik opsiyonları (aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık) olduğundan emin olun. Ücretsiz mobil casus uygulama hizmetlerini satın alma olasılığı sizi cezbetmesin, çünkü bunlar size yalnızca ucuz hizmetler sunacaktır. Ayrıca, onlara herhangi bir ödeme yapmadığınız için onlarla herhangi bir konuda tartışmaya girmeniz de mümkün olmayacaktır.

ONLİNE DEĞERLENDİRMELERİ & YORUMLARI KONTROL EDİN

Mobil takip uygulama değerlendirmeleri, bir şirket tarafındanyorumlar sunulan
ürünler hakkındaki gerçeği öğrenmenin en uygun yolu olabilir. İnternet üzerinden sunulan bütün hizmetler hakkında insanlar tarafından bırakılan ve birbiriyle çelişen bir sürü değerlendirme ile karşı karşıya geleceğiniz için, doğru değerlendirmeleri dikkate almanız çok önemlidir. Söz konusu hizmetleri hiç kullanmamış olan insanlar tarafından yayınlanan bir sürü sahte değerlendirme bulunuyor.

Doğru Takip Programlarının Yorumlarını Ayırın

Web sitesi sahipleri tarafından sunulan bir sürü müşteri görüşü de vardır ancak bunları yazan insanlarla kişisel olarak iletişim kurmadığınız sürece bu değerlendirmelere güvenemezsiniz. Yine de, herhangi bir ürün üzerine değerlendirmek yazmak için geliştirilen bir sürü web sitesi de bulunmaktadır, böylece insanlara yardımcı olmak için adil değerlendirmeler sağlanmış olur. Kullanıcı değerlendirmeleri genellikle manipüle edilir ancak size herhangi bir hizmet sağlayıcı hakkında doğru bilgiyi sunacak bazı gerçek web siteleri de bulabilirsiniz.

CASUS UYGULAMAYI DENE

Yazılım şirketleri web sitelerinin reklamını yapmak için her yolu deniyor ve sizi ikna etmek için bazı kullanıcı değerlendirmelerini paylaşıyor. Aslına bakılırsa, herhangi bir üründen memnun olmayan insanlar, herhangi bir web sitesi hakkında kötü değerlendirmeler yazar. Belli bir hizmet sağlayıcı ile kötü bir deneyim yaşadığınızda onun hakkında kötü şeyler yazmak kolaydır. Genel olarak, mutsuz insanlar adil değerlendirmeler sunacaktır ve çoğu zaman yalnızca iyi değerlendirmeler şirket tarafından yayınlanacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *