Mobil Casus Yazılım Sorunları 2020

mobil telefon casus yazılımıİyi bir mobil casus yazılımı bulmak kolay bir iş değildir. Takip ile peşine düştüğünüz amaca bağlı olarak, çeşitli özellikler ve opsiyonların yanı sıra satın alacağınız programın fiyatı da dikkate alınmalıdır. Şu an için, bunun gibi ürünler sunan pek çok farklı şirket piyasada yer alıyor. Ancak hepsi de benzer ürün açıklamaları ve tanımlamaları sunsa da, aralarında gerçekten önem taşıyan bazı farklıklar bulunur. Ve bu bakımdan, herhangi bir ürün üzerinde karar kılmadan önce, takip uygulamaları üzerinde biraz araştırma yapmak için zaman ayırmanız sizin için çok daha akıllıca olacaktır.

Mobil telefonlar için uygun yazılım

Casus uygulamalarının bir dizi özelliğe sahip olduğunu aklınızda tutmak çok önemlidir; yani casus yazılımlar yalnızca kısa mesajlarını takibe almak amacıyla kullanılan basit bir uygulama değildir. Elbette ki, casus yazılımların hem basit hem de daha gelişmiş çeşitlerini bulmak mümkün ancak yalnızca birkaç özelliğe sahip bir uygulamayı satın almaktansa daha gelişmiş bir ürünü satın almak çok daha mantıklı olabilir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, bir takip yazılımında ihtiyaç duyduğunuz şeyi anlamak gereklidir – geniş kapsamlı bir casus kiti mi, yoksa basit bir kısa mesaj ve mesaj okuyucu mu?

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, piyasada şu anda yer alan teklifleri birbiriyle karşılaştırmak çok daha kolay bir hale gelecektir. Ayrıca, asıl amacınız mesajları takibe almak olacaksa, bu alanda en iyi işi çıkaran uygulamayı bulmak çok daha mantıklı olacaktır. Örneğin, birinin telefon görüşmelerini dinlemek istiyorsanız, bu durumda arama kaydı alma işini diğerlerinden çok daha iyi yapan bir aplikasyon aramak çok daha akla yatkın olacaktır. Aynı mantık, GPS takibi için de geçerlidir – bu özellik çocukları olan ebeveynler için oldukça faydalıdır ve mobil casus yazılım tercih ederken diğerlerinden çok daha fazla dikkat edilen konulardan biridir.

Mobil takip yazılımlarının genel olarak kurulum ve kullanım bakımından kullanıcı dostu olduğu söylenir, ancak daha önce bu türden uygulamalarla hiç deneyiminiz olmadıysa daha basit bir uygulaması sürümünü seçmek sizin adınıza daha iyi olabilir. Bazı durumlarda, konfigürasyon ile ilgili çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Genellikle, tüm satın alma ve kurulum süreci çok da fazla zaman almaz ancak bu hiçbir sorunla karşı karşıya gelmeyeceğiniz anlamına gelmez.

Konu ödemeyle ilgili meselelere gelince, müşterilerin geri bildirimlerini okumak işinize çok yarayacaktır. Söz konusu değerlendirmeler şirketin web sitesi yerine forumlarda ya da başka web sitelerinde yer alıyorsa çok daha faydalı olacaktır. Bu sayede, ürün, ürünün etkinliği ve hatta fiyat-kalite ilişkisi hakkında en doğru fikre sahip olabilirsiniz. Bazı casus ürünlerinin reklamı çok fazla yapılır ve bunların fiyatları da genellikle çok yüksektir ancak bunlar aslında sizi kandırmak için kullanılıyor olabilir. Bu nedenle, işinize yaramayacak hatta doğru çalışmayacak bir şeye para harcamadan önce ürünü kontrol etmek daima daha iyi olacaktır.

 

CASUS UYGULAMAYI DENE

 

 

İdeal bir mobil casus yazılımının hem aramaları hem kısa mesajları takip edebilmesi gerekir. Ayrıca adres defterinin yanı sıra takvime erişim sağlayabilmek, GPS konumunu açığa çıkarmak gibi daha pek çok özelliğe sahip olmalıdır. Aslına bakarsanız, sizin için önem taşıyan opsiyonlar üzerine odaklanmak daha yararlı olacaktır. Seçeceğiniz yazılımın söz konusu özelliklere sahip olduğundan ve fonksiyonların sizin istediğiniz şekilde çalıştığından emin olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *