Mobile Spy

Casus yazılımlardan bir tanesi olan Mobilespy özellikleri ve avantajları aşağıda sıralanmıştır.

MOBİLE SPY: Raporlama ve Kayıt

mobile-spyUygulama arama ve kısa mesajların yanı sıra hem alınan hem de gönderilen e-postaları takip etmeye izin veriyor. Her türden medya dosyalarını takip etmeyi sağlıyor. Aramalar hakkında eksiksiz ve detaylı raporlar sağlanıyor. Kısa mesajlar tamamen görüntüleniyor. Anında Casus Fotoğrafları Çekebilirsiniz. Aynı zamanda bir URL kaydı da var ancak uygulama bookmark geçmişini saklamıyor. Mobile Spy gizlilik modunda çalışıyor. Ayrıca uygulama, bu türden uygulamalarda eşsiz bir özellik olan CANLI kontrol paneli sunuyor. Bu özellik CANLI takibe izin veriyor. Temel düzenli takip raporu da mümkün. Uzaktan kontrol özelliği ve çevredekileri kayıt etme opsiyonu var. Bir yıllık üyelik satın alan tam zamanlı müşteriler için SnipperSpy da ÜCRETSİZ olarak veriliyor. Hem cep telefonunu hem de bilgisayarı takip etmek imkanı sunuyor. SİM kartı değişimi uyarısı da var.

GPS KONUM TAKİBİ ÖZELLİĞİ:

Mobile Spy, GPS ve kısa mesaj konumu takibine de izin veriyor. Kullanımı kolay ve cep telefonunun bulunduğu konumu harita üzerinden görmenize imkan sağlıyor.

ENGELLEME KAPASİTESİ:

Mobile Spy istenmeyen uygulamaların engellenmesine izin veriyor.

DESTEK:

Herhangi bir sorun olması durumunda, kullanıcı destek ekibine e-posta, telefon ya da Canlı Sohbet’i kullanarak ulaşabilirsiniz. ABD merkezli kullanıcılar için 7/24 destek sunuyorlar.

FİYAT/KALİTE İLİŞKİSİ:

Mobil Spy 3 aylık lisansı 49.97 dolardan başlıyor. Canlı takip opsiyonu göz önünde bulundurulduğunda – Ortalama.

OLUMLU ÖZELLİKLER:

Geniş özellik seçeneği ve adres defterine erişim. Silinen bilgiler de görüntülenebiliyor.

OLUMSUZ ÖZELLİKLER:

Mobile Spy’ın tüm özellikleri, her akıllı telefonda tipinde kullanılamıyor. E-posta kayıt özelliği yalnızca BlackBerry ve iPhone’lar için aktif. Anahtar kelime uyarı sistemi yok. Zaman sınırlaması opsiyonu yok.

DESTEKLEDİĞİ CEP TELEFONLARI:

CASUS UYGULAMAYI DENE

SONUÇ:

Diğerleriyle karşılaştırıldığında, bu uygulamanın özelliklerinde bir dereceye kadar eksiklikler bulunuyor. Ancak bir dizi gerçek avantaja da sahip. Şirket 2003 yılından bu yana piyasada ve güvenilir bir şirket. Bu biraz pahalı bir seçim olabilir ancak bu, kalite için ödediğiniz bir ücret olacaktır.

Bazı başka uygulamalarla eş bir dizi temel özellik sunuyorlar ve bunlar tanıtımında da belirtildiği gibi tüm işletim sistemlerinde gayet iyi çalışıyor. Yükleme ve kullanımla herhangi problem yaşanmıyor. Farklı özelliklerle daha zengin olabilecek makul derecede iyi bir uygulama olduğu söylenebilir ancak her halükarda amaçları için uygun.

Daha çekici bir yazılım seçmek istiyorsanız mSpy değerlendirmesini okuyun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *