Flexispy

Casus yazılım piyasasının önderlerinden biri de Flexispy. Tüm özellikleri, faydalanabileceğiniz opsyonları burada.

FLEXİSPY: Raporlama ve Kayıt

Flexispyİndirmek ve kullanmak epey kolay. SMS, kısa mesaj, arama ve e-postaların yanı sıra WhatsApp mesajları ile BlackBerry’leri takip etmeye izin veriyor. Canlı aramayı engelleme, Canlı arama kaydı, Telefonun etrafındakileri dinleyebilirsiniz. Uzaktan kamerayla fotoğraf çekebilirsiniz. Tüm veriler, herhangi bir bilgisayardan erişilebilecek olan bir kullanıcı hesabına gönderiliyor. Uygulama detaylı arama raporu sunuyor. Aynı zamanda kısa mesajlar hakkında eksiksiz bilgiler veriyor – metinler ve veriler. Hem adres defterine erişebilirsiniz hem de kayıtlı kişiler listesinde yapılan değişiklikleri görebilirsiniz. Bu gizli bir cep telefonu casus uygulaması ve kullanıcının değerlendirmelerine uygun olarak işlev görme konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız.

GPS KONUM TAKİP ÖZELLİĞİ:

Flexispy aynı zamanda GPS takibi özelliğine de izin veriyor. Hem kişinin konumunu ve hareketlerini harita üzerinde görmek opsiyonunu sağlıyor, hem de kullanıcıya bütün detaylarla rapor gönderiyor.

ENGELLEME KAPASİTESİ:

Web siteleri ya da uygulamalar bakımından, herhangi bir engelleme seçeneği bulunmuyor. Aynı zamanda telefon numaralarını ve kayıtlı kişileri engellemek de mümkün değil. Canlı arama engelleme opsiyonu mevcut.

DESTEK:

Herhangi bir sorusu olan kullanıcılar için 7/24 canlı destek. Canlı Sohbet hizmeti var. Sitede birçok soruyu cevaplayan bir forum bulunuyor. Bununla birlikte, kullanıcının ürünün nasıl çalıştığını anlaması için pek çok video dosyası ve karşılaştırma tabloları da var.

FİYAT/KALİTE İLİŞKİSİ:

12 aylık Premiun versiyon için fiyat 149 dolar, Extreme versiyonu için 349 dolar.

OLUMLU ÖZELLİKLER:

Yazılım uygulaması bir dizi düzenli özellik sunuyor ve temel OS’lerle uyumlu (iPhone, Android, Symbian ve BlackBerry). Canlı aramayı engelleme.

OLUMSUZ ÖZELLİKLER:

Numaraları engelleyemiyor. Uzaktan silme özelliğine sahip değil.

DESTEKLEDİĞİ CEP TELEFONLARI:

  • Android
  • iPhone

CASUS UYGULAMAYI DENE

SONUÇ:

Flexispy mobil takip yazılımlarının temel özelliklerine sahip ancak diğer uygulamaların sunduğu bazı özellikler kesinlikle eksik kalmış. Uygulamayı indirmek, çalıştırmak epey kolay ve oldukça kullanıcı dostu bir ara yüzü var. Dikkate alınması gereken başka bir farklılık ise fiyatı. Bizim görüşümüze göre, bu uygulama için bir hayli yüksek bir fiyatı var. Ancak Flexispy’ın canlı aramayı engelleme ve kayıt gibi güçlü özellikleri sunduğu göz önünde bulundurulduğunda, belki de bu fiyata değebilir. Bazı kullanıcılar, şüphesiz yalnızca bu kapasitesi sayesinde bu ürünü seçiyor.

Daha çekici bir yazılım seçmek istiyorsanız mSpy değerlendirmesini okuyun.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *