mSpy

Uzun zamandır beklenen yeni bir özellik mSpy tarafından kısa süre önce hayata geçirildi Jailbreak’siz Çözüm. İhtiyacınız olan tek şey online panele Apple ID’sini ve şifreyi girmek. Tüm üyelik paketlerinde sağlanıyor. Birden fazla cihazı takip etme opsiyonu – eksiksiz Takip Paketi – şu anda bütün müşterilere indirimli fiyattan sunuluyor.

MSPY: Raporlama ve Kayıt

mSpyTuş Kaydedici – tüm şifreleri ve arama taleplerini almanın en iyi yolu. mSpy, aramalar ve kısa mesajların yanı sıra e-postaları da takip etmek gibi sıradan özelliklere izin veriyor. İnternet kullanımını takip etmeyi de mümkün kılıyor ve bu da tüm URL’lerin ve web sitelerinin kayıt altına alınacağı anlamına geliyor. Hedef aldığınız kişinin cep telefonundaki adres defterinin yanı sıra etkinlik takvimine sınırsız erişim var ve uygulama anlık iletileri engellemeyi de mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra, hem gelen hem de gönderilen tüm medya mesajlarını görüntülemeye izin veriyor. Aynı zamanda, uzaktan kumanda özelliği bulunuyor ve bu opsiyon telefon üzerinden kullanılan program ve uygulamaları kontrol etmenize izin verir.

GPS KONUM TAKİP ÖZELLİĞİ:

Bu türden diğer yazılımlarda olduğu gibi, mSpy GPS üzerinden hedefinizin konumunu takip etmeyi sağlıyor. Bunun kullanmak oldukça kolay ve epey yardımcı oluyor.

ENGELLEME KAPASİTESİ:

mSpy istenmeyen numaralardan aramaları engellemeye izin veriyor. Ancak gelen/yapılan aramalar hakkındaki bilgileri ve yasaklı numarayı ilgilendiren talepleri almaya izin verse de numarayı tamamen engellemek mümkün değil. mSpy’da kişiselleştirilmiş Kontrol Panelinizden koyduğunuz tüm engellemeleri yönetin.

DESTEK:

mSpy, müşterinin talep etmesi durumunda, çok hızlı destek sunması ile tanınıyor. Destek ekipleri 7/24 olası tüm soruları cevaplandırmaya hazır. Herhangi bir problemle karşı karşıya kalmanız durumunda, onlara kolayca ulaşabileceğiniz ücretsiz bir telefon numaraları var. Aynı zamanda, Canlı Sohbet Desteği de sunuyorlar. Benzer uygulamalar arasında, mSpy’ın olağanüstü bir destek ekibine sahip olduğu söylenebilir.

FİYAT/KALİTE İLİŞKİSİ:

  • Temel 3 aylık paket için uygulama fiyatı 52.99 dolardan başlıyor ve
  • Premium 12 aylık paket ise 169.99 dolar.

Bu yazılıma hiçbir şekilde ucuz denilemez ancak en iyi kaliteyi ve genişletilmiş özellikler yelpazesini arayan kullanıcılar için buna değecek bir karar olacak.

OLUMLU ÖZELLİKLER:

Uygulama geleneksel özellikler skalasına sahip ve piyasada bulunan benzer ürünlerden daha fazla seçeneğe sahip olmakla iftihar edebilir. Bir iPhone’u takibe almak istiyorsanız, cihazın jailbreak yapılmış olup olmaması artık önemli değil.

OLUMSUZ ÖZELLİKLER:

mSpy lisansı tek seferde yalnızca bir telefonu takip etmeye izin veriyor, dolayısıyla bunu birden fazla telefona (iki tanesine bile) yüklemeniz mümkün olmayacak. Aile Paketi ise 5 cihazın birden takip edilmesini sağlar. Uygulama telefondaki bilgilerin uzaktan silinmesine imkan sağlıyor ancak kaybedilen verileri daha sonra yeniden kurtarmak gibi bir şansınız yok. SİM kart değişikliği uyarısı bulunmuyor, ancak kaldırma uyarısı gelir.

DESTEKLEDİĞİ CEP TELEFONLARI:

  • iOS (iPhone, iPad)
  • Android (Samsung, HTC, LG, Lenovo vs.)

MPSY’IN DESTEKLEMEDİĞİ CİHAZLAR:

  • Sıradan cep telefonları (akıllı olmayan)
  • Windows Phone cihazları
  • Bada OS ve diğer OS’ler

CASUS UYGULAMAYI DENE

SONUÇ:

mSpy takip yazılımı mobil takip için oldukça kullanışlı ve kullanımı kolay bir uygulama olarak karakterize edilebilir. Kapsamlı bir özellikler yelpazesi sunuyor ve gizlilik modunda çalışıyor. İncelenen geri bildirimlere göre, yazılımda herhangi bir kusura rastlanmadı.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *