Çocuğun Snapchat hesabını nasıl takibe alabilirsiniz? 2020

snapchatDışarıda yüzlerce sosyal ağ, web sitesi ve uygulama mevcut ancak sadece bunlardan birkaçı milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Örneğin, Facebook, Twitter, Snapchat ve Instagram dünya çapında milyarlarca kullanıcıya sahip. Snapchat esas olarak kullanıcıların arkadaşları ile tek kullanımlık resimleri paylaşmasına izin veren özelliği ile popülerdir. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızla herhangi bir resmi paylaşabilir ve bu paylaşım için bir zaman sınırı koyabilirsiniz. Bu zaman sınırından sonra, resim Snapchat sunucuları da dahil alıcının cihazından silinecektir.

Tahminen, her gün 400 milyondan fazla resim Snapchat tarafından gönderilir. Bu oldukça etkileyici. Yukarıda bahsedilen bu spesifik özellikten dolayı, gençler uygunsuz resimler paylaşmak için Snapchat’i kullanır zira Snap otomatik olarak belirli bir zaman diliminden sonra bütün resimleri otomatik olarak sildiğinden herhangi bir delil elde etmek neredeyse imkansızdır.

Çocuğun Snapchat ’i gizlice takibe alabilirsiniz

Evet, başka birisine ait Snapchat resimlerini gizlice gözetlemek mümkündür ve bunun için casus ve takip uygulamasına ihtiyacınız vardır. Snapchat takibinin ve gözetlemenin dışında, çok sayıda casus uygulaması GPS takibi de dahil arama takibi, mesaj takibi, e-posta ve WhatsApp, Viber, Line gibi anlık mesaj takibi gibi ekstra özelliklerle gelir. Bu takip uygulamalarının çoğu birçok farklı platformları ve işletim sistemlerini destekler. Bu uygulamaları aynı zamanda farklı platform ile birçok cihaz üzerinde kurabilirsiniz.

CASUS UYGULAMAYI DENE

Aynı takip ve casus uygulamasını bütün hedef cihazlar üzerinde kullanmak yararlıdır zira bütün bu uygulamalar için tek bir kontrol paneli kullanıyor olacaksanız. Geniş ölçekli kullanılan ve desteklenen platformlardan bazıları Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Windows ve Mac.

Neden başka birisinin Snapchat’ini gizlice takibe alabilirsiniz?

İnsanlar farklı nedenlerden dolayı başka birisinin Snapchat’ini gizlice gözetler. Bu özel sosyal ağın doğasından dolayı, Snapchat gençler arasında popülerdir. Ancak aileler çocukları online neler yapıyor, Snapchat gibi sosyal ağlar üzerinde ne tür arkadaşlara sahipler ve ne türden içerikler paylaşıyorlar bunlarla ilgili hiçbir fikirleri yok. Bundan dolayı, aileler her daim çocuklarına göz kulak olmak için takip uygulamaları ve casus yazılımını kullanırlar.

Snapchat kullanıcılardan ve alıcıların cihazlarından gelen resimleri otomatik olarak sildiğinden, insanlar bu uygulamayı gizli kapaklı iletişim yapmak adına güvenli bir opsiyon olarak değerlendirirler. Ancak takip ve casus uygulamalarının yardımı ile, resimleri ve mesajları silinmiş olsalar bile elde etmek mümkündür.

snapchat _stats

Dünya üzerindeki İşverenler ve iş sahipleri işlerini ve spesifik olarak iş, veri ve kritik bilgileri korumak istemişlerdir. Bilginin sızılmasını önlemek için, işverenler casus uygulamaları ve yazılım kullanır.

Casus ve takip uygulamaları nasıl kurulur?

Casus ve takip uygulamalarını kurmak için hedef cihaza fiziksel erişiminiz olmalı, işleyen sistem kısıtlamalarından dolayı maalesef uzaktan bu tür uygulamaları kuramazsınız. Ancak kurulum süreci sadece birkaç dakika alır o nedenle bu bir problem teşkil etmez. İlginç bir biçimde kurulum ve başlangıçtan sonra, hedef cihaza ihtiyacınız kalmaz zira uzaktan her şeyi kontrol etmek için online portalı ve kontrol panelini uzaktan kullanabilirsiniz.

CASUS UYGULAMAYI DENE

Casus uygulaması nasıl kullanılır?

Hedef cihazınıza takip sistemini ve casus uygulamasını kurduktan sonra, kendi bilgisayarınıza gidin ve kontrol panelinize girerek kimlik bilgilerinizi kullanın. Takip uygulamasını satın altıktan sonra bu bilgilere erişeceksiniz. Kontrol panelinden ve online portaldan, istediğiniz özellikleri kullanabilir ve servis dışı bırakabilirsiniz. Eğer kendiliğinden açılmazsa, oradan Snapchat takip özelliği elde edersiniz ve işinizi görürsünüz. Kontrol panel üzerinde bütün paylaşılan resimler dahil her bilgiye sahip olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *