WhatsApp Mesajlarını Nasıl Takibe Alabilirsiniz? 2020

whatsapp mesajlarını takip etmekEğer doğru uygulamayı kullanmayı biliyorsanız, o zaman WhatsApp ’ı kullanarak gönderilen ve alınan mesajları takibe almak mümkündür. Uygun yazılım uygulaması, hedef aldığınız kullanıcı hangi mobil cihazı kullanıyor olursa olsun, bütün WhatsApp mesajlarına erişmenizi sağlayacaktır. Bir casus yazılım uygulamasından yararlanarak, çocukların ve çalışanların sizin onayınız olmadan neler yaptığını keşfetmek mümkündür. Takibe almayı amaçladığınız kişi hakkında casusluk yapmaya başlamadan önce, bilmeniz gereken birkaç şey var.

Güvenilir Bir Takip Aracı Bulmak ve Kurmak

Hedef mobil cihaz üzerinden gönderilen ve alınan bütün WhatsApp mesajlarını izlemeye başlayabilmeniz için biraz araştırma yapmanız gerekecek. Araştırma, mSpy gibi kaliteli bir takip uygulaması/yazılımı ararken büyük bir önem taşımaktadır, çünkü birçok kişi piyasada hedef mobil cihaza fayda sağlamaktan çok zarar veren bir sürü uygulama olduğunu görüyor.

İşin aslına bakılırsa, piyasada çocukları ve çalışanları takibe almak amacıyla yüklenen ve kurulan çeşitli uygulamalar yer alıyor ancak sonunda ellerine içinde virüsleri, trojan’ların, casus yazılımların, reklam yazılımlarının ya da buna ek olarak zarar veren programların bulunduğu bir şey geçiyor. Potansiyel olarak zarar verebilecek bir programı indirmenin önüne geçmenin bir yolu, değerlendirmeleri ve tavsiyeleri okumak olacaktır. En az %95 olumlu değerlendirmelere sahip olan yazılımlar başlangıç için ideal bir noktadır. Eğer değerlendirmelere güvenmek istemiyorsanız, kusursuz bir şöhrete sahip olan yazılım geliştiricileri tarafından sunulan uygulamalara göz atmayı düşünebilirsiniz.

Kaliteli Yazılım/Uygulamaların Sunduğu Özellikler

Piyasada mevcut olan birçok farklı takip aracı arasında tarama yaparken, size yalnızca WhatsApp mesajlarını takip etmek için yardımcı olmayacak aynı zamanda çok daha fazlasını sunacak temel araçları sağlayacak bir yazılım tercih etmek isteyeceksiniz.

İşte, takip uygulamanızı ya da yazılımınızı seçerken göz önünde bulundurabileceğibiz birkaç nokta:

  • Kullanımı %100 güvenli olan bir uygulama seçin.
  • Uygulamanın/yazılımın kolay kullanım ve kolay kuruluma sahip olması gerekir.
  • Uygulamanın/yazılımın hedef mobil cihaz ile uyumlu olması gerekir.
  • Uygulamanın/yazılımın fark edilmez olması gerekir.
  • Uygulama/yazılım hedef cihazdan toplanan bütün verilerin takip edilmesi için bir online kontrol paneli sunmalıdır.
  • Uygulamanın WhatsApp mesajlarını takip etme özelliğine sahip olması gerekir.
  • Uygulama hedef cihaz üzerinden gönderilen ve alınan bütün mesajların detaylı raporlarını sunmalıdır. Raporlar tarih, saat, eksiksiz mesaj metinleri ve gönderen/alan kişinin bilgilerini içermelidir.

WhatsApp Mesajlarını Takip Etmeye Başlayın

Yukarıda sunulan liste, seçeceğiniz uygulamanın sunması gereken birkaç özellikten yalnızca birkaç tanesidir. Kaliteli bir takip uygulamasında arayacağınız diğer araçlar arasında eksiksiz arama geçmişini inceleyebilme özelliği, hedef cihaz üzerindeki kontak kişileri listesini inceleme özelliği, GPS konum takipçisi ve hedef cihaz üzerindeki bütün internet tarayıcı aktivitelerini inceleme bulunmaktadır. mSpy gibi daha kaliteli takip uygulamalarından bazıları başka izleme araçları da sunmaktadır.

 

CASUS UYGULAMAYI DENE

 

Eğer çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın WhatsApp üzerinden ya da genel olarak mobil cihaz üzerinden neler yaptığını öğrenmek konusunda kararlıysanız, o zaman piyasadaki en iyi uygulamayı tercih etmelisiniz. En iyi uygulama sayesinde, sizin bilginiz dışında gelişen herhangi bir potansiyel problemi ya da meseleyi tespit etme becerisine sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *