Mobistealth

MobiStealth kapsamlı bir özellik yelpazesi sunan uygulamalardan bir tanesi. Temel sürümünün yanı sıra MobiStealth Lite, MobiStealth Pro ve MobiStealth Pro-X gibi sürümlerini de tercih edebilirsiniz. Bunların her biri birbirinden farklı ve tahmin edebileceğiniz gibi temel paket en basit özelliklere sahipken, Pro-X sürümü arama kaydı gibi ekstradan özellikler sunuyor.

MOBISTEALTH: Raporlama ve Kayıt

MobistealthMobiStealth’in tüm sürümleri, arama takibinin (detaylar ve kayıt) yanı sıra kısa mesaj raporlama gibi bir dizi temel mobil takip uygulama özelliklerini sağlıyor.
İçinde videolar bulunan web siteleri de dahil olmak üzere, ziyaret edilen bütün URL’lere erişmenize izin veriyor. Bu tip uygulamaların hepsinin video kaydına izin verdiğini söylemek mümkün değil.
Alınan ve gönderilen bütün resimleri görüntüleyebiliyorsunuz ve kişinin cep telefonunda bulunan kontak kişilerin eksiksiz listesine erişmeniz de mümkün. Bu sayede, örneğin çocuğunuzun çevresiyle kurduğu iletişimlerin doğasına dair daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz.
MobiStealth, cep telefonu doğrudan kullanılmasa bile telefonun etrafındakilerin kayda alınmasına izin veriyor.
Uygulama SIM kart değişimi uyarısı özelliğine sahip, böylece hedef kişinin SIM kartını değiştirmeye ya da çıkarmaya karar verdiğini öğrenebileceksiniz.
Bu uygulama tarafından sunulan gelişmiş özelliklerden bir başkası ise telefonun kaybolması ya da çalınması durumunda telefon üzerinde mevcut olan bütün verilerin uzaktan tamamen silinmesine izin vermesi.
MobiStealth’in kurulumu çok kolay ve sonrasında takip işlemi İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar üzerinden gerçekleştirilebiliyor.
Bu gizli bir cep telefonu takip yazılımı ve tıpkı iddia ettiği gibi gizli çalışıyor. Akıllı telefona kurulduğuna dair herhangi bir ipucu bırakmaz, o yüzden hedef aldığınız kişinin herhangi bir değişikliğin farkına varmayacağından emin olabilirsiniz.

GPS KONUM TAKIBI ÖZELLİĞİ

MobiStealth oldukça rahat bir biçimde konum takibi yapmanıza izin verir. Yazılım gerçek zamanlı konum takibi opsiyonu sunuyor, ancak konum geçmişini de kayda almayı ihmal etmiyor. Bu sayede takip ettiğiniz kişinin gün içindeki hareketlerini incelemeniz oldukça kolaylaşıyor.

ENGELLEME KAPASİTESİ

Bu uygulama kapsamlı bir özellikler yelpazesini ayaklarınıza seriyor, ancak istenmeyen web sitesi adreslerini uzaktan engelleme kapasitesi bulunmuyor. Aynı şey herhangi bir kontak kişisini engellemek için de geçerli. Dezavantajlarından bir başkası ise anahtar kelime uyarısının sunulan özellikle listesinde yer almaması. Yalnızca web sitesini, kontak kişilerini ve arama sonuçlarını görüntüleyebileceksiniz, fakat daha ötesindeki etkileşimlere engel olma şansınız bulunmuyor.

DESTEK

Web sitesinde destek bölümünün sayfası var. Ayrıca herhangi bir problem ya da sorunuz olması durumunda canlı sohbet özelliği de var. Aynı zamanda, müşterinin beklentilerini karşılamaması durumunda ürün için 30 günlük bir iade süresi bulunuyor.

FİYAT/KALİTE İLİŞKİSİ

Uygulamanın fiyatı seçilen sürüme göre belirleniyor. 2 haftalık Temel Android sürümü $19.99 ve iPhone Pro sürümü 3 ay için size $79.99’a mal oluyor. Elinizdeki opsiyonlar ve çocuğunuzun güvenliği konusunda ne kadar rahat hissedeceğinizi göz önünde bulundurduğunuzda, bu fiyatlar aslında o kadar da kötü değil.

OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Kısa mesaj ve arama takibinden, arama ve kayıt casusluğu yapmaya kadar, en geniş kapsamlı mobil takip özelliklerini sunan uygulama olarak tanımlanıyor.

OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

  1. Web sitelerini ve kontak kişilerini engelleme özelliği eksik.
  2. Anahtar kelime uyarı özelliği bulunmuyor.
  3. Bazı müşteriler uygulamayı indirmeye ve kurmaya çalışırken çeşitli zorluklarla karşı karşıya geldi.

DESTEKLENEN CEP TELEFONLARI

CASUS UYGULAMAYI DENE

SONUÇ

Araştırmalarımıza göre MobiStealth, benzeri mobil takip yazılımların sunduğu tüm normal ve klasik özellikleri sağlayan gayet iyi ancak çok da sıra dışı olmayan bir üründü. Kontak kişiler ve hedef kişinin konumunu takip etmenin yanı sıra konuşmaları dinlemeye de izin veriyor ancak herhangi bir engelleme özelliği bulunmuyor. Her şey hesaba katıldığında, benzer yazılımların sahip olması gereken tüm temel araçlara sahip bir ürün ve piyasada kendini daha yeni yeni göstermeye başlayan bir şirket olarak gayet iyi bir hizmet sunuyorlar. Aynı çizgide yer alan benzer ürünlerle kesinlikle rekabet edebilir ve işlevlerini de yerine getiriyor.

Daha çekici bir yazılım seçmek istiyorsanız mSpy değerlendirmesini okuyun.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *