Facebook Messenger ’ı yazılım takibi ile izlemek 2020

facebook messenger Android Bugün yaşadığımız dünyada insanların düzenli olarak kullandığı bir dizi farklı sosyal ağ siteleri vardır. Bu sosyal ağ siteleri hem yakın hem uzak arkadaşlar ve aile ile irtibatı devam ettirmek için kullanılır. Her yaştaki kullanıcılar önemli haberler, hayata dair olaylar, resimler paylaşmaktan veya belirli bir anda göremedikleri insanlarla etkileşime geçebilmeye kadar her şeyi yapmak için bu sosyal ağ sitelerine üşüşürler. İnsanların kullandığı bütün bu sosyal ağ sitelerinden en çok kullanılanı sosyal ağ devi olan Facebook ’tur.

Facebook Mesajları nasıl takibe alınır?

Dünya çapında çok sayıda insan tarafından kullanılan Facebook ve Facebook hızlı mesajlaşma ile, ilgili/evhamlı aileler çocuklarının bu sosyal medya devini kullanırken ne yaptıklarını gözlemleyebilmek/takip edebilmek ihtiyacı olduklarının farkına vardılar. Bazı aileler çocuğunun şifresini ve kullanıcı adını elde etmek suretiyle çocuğunun Facebook hesabına erişebilmeye ihtiyaç duyarken, çocukları FB hesapları üzerinde ne yapıyorlar gözlemlemek için başka ölçütler de gereklidir. mSpy gibi uygulamalar tam olarak bunu yapabilmeleri için ailelere yardımcı olur.

Aileler mSpy’dan nasıl faydalanırlar?

Aileler için çocukları neler yapıyor, onlar güvende, mutlu ve sağlıklı mı bunun gibi hayatı konuları bilmek önemlidir. Ailelerin çocuklarına ne olduğunu bilmeleri için bir yol onlarla konuşmaktır. Kusursuz bir dünyada, çocuklar ailelerine her şeyi ifşa eder ancak böyle bir dünyada yaşamıyoruz. Bundan ve diğer nedenlerden dolayı, aileler için çocukları FB gibi sosyal ağı sitelerini kullanırken çocukları ne yapıyor takip edebilmelerine imkan veren bir uygulamaya sahip olmak önemlidir. mSpy gibi hemen hemen tespit edilemeyen bir uygulamanın kullanımı ailelere çocuklarının Facebook üzerinde kimlerle etkileşim halinde olduklarını görebilmelerini sağlar.

CASUS UYGULAMAYI DENE

mSpy gibi bir uygulama ailelere sadece çocuklarının kimlerle etkileşim halinde olduklarını görmelerine izin vermekle kalmaz ayrıca onlara bu etkileşimlerin detaylı bir raporunu verir. mSpy çocuğun kullandığı hedef cihaza kurulur kurulmaz, aileler aşağıdaki bilgileri görebilecektir:

  • Kısa mesajlar—Aileler abone kontrol paneli aracılığıyla bütün bir Facebook hızlı mesaj konuşmalarını okuyabilecekler. Toplanan data tarih, zaman ve çocukla veya çocuğun irtibatta olduğu bütün kullanıcıları içerir.
  • Resim ve dosya takibitakip edilen bütün konuşmalarla birlikte, aileler çocuklarının hesabına gelen veya giden bütün resimleri görebilecekler.

Çocuklarının Facebook üzerinde takip ederek, aileler çocuklarının potansiyel olarak onlara zarar verebilecek aktivitelere ve davranışlara katılıp katılmadıklarını tespit edebilir. Bunlar içki, uyuşturucu kullanımı ya da ailelerin görüşmelerini tasvip etmediği insanları görmek için evden tüymek gibi hareketler ve davranışlardır. İlaveten, Facebook’u takip aileler için çocukları taciz ediliyor mu veya zorbalığa maruz kalıyorlar mı görmek için bir yoldur. Facebook takibinin faydaları aileler için sınırsızdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *