Viber aramaları ve mesajları takip etmek için Casus Yazılım kullanmak 2020

viber takip -on-android-tabletEn güncel akıllı telefon uygulamalarının tamamına ayak uyduran biri değilseniz, o halde Viber’den habersiz olabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa ve onların ne yaptığını bilmek istiyorsanız, o halde Viber ne yapar bilmeniz çok önemli. Viber kullanıcılara arama ve mesaj gönderme imkanı sunan bir cep telefonu uygulaması. Birçok durumda, uygulamayı kullanarak yapılan aramalar bedavadır ancak cep telefonunuzun planı üzerinde veri kullanımı veya kablosuz internet bağlantısı gerektirebilir.

Bu uygulamayı tabletler, laptoplar, ve kişisel bilgisayarlar üzerinde kullanmak mümkündür. Çok sayıda farklı sohbet kullanıcıları mevcut olmasına rağmen, hemen hemen masrafız olduğundan, Viber gençler ve teknoloji müptelaları için en popüler uygulamalardan biri haline gelmiştir.

Viber takip programı nasıl çalışır?

Viber kullanırken çocuklarınız ne yapıyor takip etmek doğru bir casus yazılım gerektirir. Viber görece yeni bir uygulama olduğu için piyasadaki her casus yazılım hedef cihazların aktivitelerini takip eden bir kapasiteye sahip değil. mSpy ile çocuklarınız Viber kullanırken yaptıkları her şeyi görebileceğiniz hususunda emin olabilirsiniz. Ayrıca, mSpy gibi bir uygulamayı kullanmak size Viber kullanmadan da aramaları ve mesajları takip etmenize izin verir.

Viber aracılığıyla gönderilen aramaları ve mesajları takip etmeye başlamadan önce, hedef cihaz uygun bir şekilde hazırlanmalıdır. Her hangi bir Android cihazı hazırlamak için, cihazı root etmeniz gerekli. Cihazı root etmek uygulamanın bütün Viber aktivitelerini takip etmesi için gerekli olan izinleri sunar. iPhone üzerinde yazılımı takibi veya başka bir Apple cihazı kurmak için, mSpy kullanımı ve kurulumdan önce bunları serbest bırakmanız gerekmektedir.

mSpy ile toplanan bilgi

Android cihazlarınızı root eder etmez veya Apple uygulama cihazlarınızı jailbreak yapar yapmaz, veri çeşitliliğine ulaşabilme kapasiteniz olacak. Burada mSpy kontrol panelinizden ulaştığınızda raporunuzda bulacağınız bazı anahtar bilgiler var.

  • Veri göndermek—mSpy, hedef cihazınız üzerinizde Viber yoluyla gönderilen ve alınan bütün mesajların detaylandırılmış listesini sağlar. Rapor silinen mesajlar da dahil mesajların bütün içeriklerini gösterir.
  • Telefon arama verisi—mSpy, Viber yoluyla yapılan ve alınan aramaların detaylandırılmış bir listesini sağlar.
  • Resimler ve diğer dosyalar—Rapor, Viber yoluyla gönderilen bütün resimleri veya dosyaları içerir, paylaştırılan resimlerin/dosyaların türü ile ilgili size bir görüş sağlar.

CASUS UYGULAMAYI DENE

Bunlar Viber kullanımını Viber takip programı ile izlerken mSpy’ın sağladığı yalnızca bazı faydalar. Viber kullanırken, çocuklarınızın konuştuğu veya mesajlaştığı kişilerle ilgili olarak endişeleriniz olursa, bugün mSpy gibi bir takip yazılımını kurmayı düşünün. mSpy ile, çocuklarınızın bilgisi olmadan onlar ne yapıyor içeriden takip edeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *