Highster Mobile

Highster Mobile cep telefonu takibi için oldukça pratik bir uygulama programıdır. Diğer başka özelliklerinin yanı sıra gizli kamerası ve arama kaydı alama ile telefonun fiziksel çevresindekileri dinleme opsiyonları ile göze çarpıyor. Şüpheci kullanıcılar çok sayıdaki diğer özelliklerini de gayet kullanışlı bulacak. Kurulumu kolaydır ve gizli modunda eksizsiz çalışır.

HIGHSTER MOBILE: Raporlama ve Kayıt

Highster Mobile, arama takibi gibi mobil takip uygulamalarının temel opsiyonlarını sunuyor.

  • highster-mobileSMS ve metin mesajı takibi.
  • Tüm büyük mesajlaşma sohbet uygulamalarına erişim sağlıyor.
  • Bütün medya dosyalarını ve e-postaları görüntülemeye izin veriyor.
  • Gizli kamera
  • Adres defterine erişim bulunuyor ve bu sayede de bütün kontak kişileri listesini görmek mümkün.

Uygulamanın kurulumu yaklaşık birkaç dakika sürüyor ve genellikle kurulum için fazla zaman olmadığı için bu oldukça işe yarıyor.

GPS KONUM TAKİBİ ÖZELLİĞİ:

Highster Mobile, GPS takibi de sunuyor, böylece cep telefonunun konumunu ve hareketlerinin Google Maps üzerinden görebiliyorsunuz ve cihazın olması gerektiği yerde olduğundan emin olabiliyorsunuz.

ENGELLLEME KAPASİTESİ:

Maalesef, bu uygulama herhangi bir ebeveyn kontrol opsiyonu sunmuyor ve ne web sitelerini ve uygulamaları engelleyebiliyorsunuz ne de bunların kullanımını kısıtlayabiliyorsunuz. Ancak bu Highster Mobile, sakıncalı uygulamaların uzaktan kaldırılmasına izin veriyor.

DESTEK:

İncelenen değerlendirmelere uygun olarak, şirket gerçek 7/24 destek sunuyor ve aynı zamanda iyi işleyen bir canlı sohbet özelliğine de sahipler. Onlara karşı karşıya gelebileceğiniz bütün soruları sorabilirsiniz.

FİYAT/KALİTE İLİŞKİSİ:

Bu uygulamanın fiyatı 69.99$ ve bu ücret yalnızca bir kez ödeniyor. Aylık ya da yıllık veya nasıl tercih ederseniz ona göre ödeme yapmanız gerekiyor – ve sundukları özellikleri dikkate aldığınızda, bu pek çok açıdan bakıldığında oldukça uygun bir teklif olduğunu kolayca söyleyebiliriz.

OLUMLU ÖZELLİKLER

Ücret sadece bir kez ödeniyor.

Takip için bir dizi temel opsiyonlara sahip.

OLUMSUZ ÖZELLİKLER

O kadar da fazla özelliği bulunmuyor.

Ebeveyn kontrolü yok.

Tüm telefon modelleri desteklenmiyor.

DESTEKLENEN CEP TELEFONLARI:

  • iPhone
  • Android

CASUS UYGULAMAYI DENE

SONUÇ:

Bir dizi gerekli takip özelliği sayesinde, gayet makul fiyatlı bir opsiyon olduğu söylenebilir. Uygulama tespit edilemiyor ve işleyişinde herhangi bir ciddi kusur keşfetmedik.

Daha çekici bir yazılım seçmek istiyorsanız mSpy değerlendirmesini okuyun.