Telefon Takip Uygulaması ile Viber Konuşmalarını Okuyabilirsiniz 2020

Viber kullanıcılarının ücretsiz olarak telefon görüşmeleri yapmasına, birbirlerine mesaj göndermesine ve hatta resim alışverişinde bulunmasına izin veren bir cep telefonu uygulamasıdır. Bu uygulama son dönemde inanılmaz popüler bir hale gelmiştir zira çoğu büyük cep telefonu markasıyla uyumludur.

Eğer iPhone, Blackberry, Android ve Windows akıllı cep telefonları gibi bilinen cep telefonlarından birinin sahibiyseniz, o zaman muhtemelen bu uygulamayı da kullanabiliyorsunuz demektir. Bu nedenle her geçen gün gitgide daha fazla insanın Viber’ı kullanmanın sağladığı avantajları keşfettiğini söylememiz de mümkün.

Peki sizi de çocuklarınız Viber kullanıyor mu? Ve onların Viber üzerinden ne tür insanlarla nasıl sohbetler içinde olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, mSpy gibi bir telefon takip uygulamasını satın almanız gerekiyor. Bu uygulama sizin Viber aramalarını, mesajlarını ve çok daha fazlasını takip etmenize izin verecektir.

mSpy Tarafından Sunulan Özellikler

  • Arama Geçmişini İnceleyin– mSpy’ı kurduktan sonra, takip etmek istediğiniz kişinin Viber’ı kullanarak yaptığı bütün telefon görüşmelerini görüntüleme fırsatına sahip olacaksınız. Bu özelliğe, tarih, saat, görüşme uzunluğu ve arayan kişi hakkında detaylı bilgiler de dahildir.

  • Mesajlaşma Geçmişini İnceleyin – mSpy, takip edilen cihaz üzerinde gönderilen ve alınan bütün metin mesajlarının görüntüleme özelliği sunuyor. kullanıcının kimlerden mesaj aldığı, kimlerle mesajlaştığı ve sohbetlerin bütün içeriği dahil olmak üzere anında mesajlaşma görüşmelerinde nelerin paylaşıldığını görebilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda grup sohbetleri için de kullanılabilir.

  • Veri Alışverişini İnceleyin – mSpy üyelerine Viber üzerinde paylaşılan bütün fotoğrafları ve dosyaları görüntülemek için erişim sağlar, hatta kullanıcı tarafından silinen ögeleri bile görüntüleyebilirsiniz.

Toplanan tüm bu bilgiler, internet erişimi olan herhangi bir kişisel masaüstü ya da dizüstü bilgisayar aracılığıyla kontrol panelinize giriş yaparak uzaktan incelenebiliyor. Bu aynı zamanda çocuğunuzun sizden gizli neler yaptığını takip etmenize de izin veriyor.

mSpy gibi bir uygulamayı kullanma kararını almak size bir sürü yarar sağlayacaktır. Böylece çocuklarınızın kimlerle konuştuğunu, neler yaptığını ve nerede olduklarını öğrenebileceksiniz ve her an güvende olduklarından emin olarak rahat bir nefes alabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *