Jailbreak Yapmadan iPhone ’uma Yükleyebileceğim Bir Casus Yazılımı Var Mı?

jailbreakDijital dünyanın her gün göz açıp kapatıncaya kadar ilerleyişiyle birlikte, karşımıza çıkardığı potansiyel tehditler de artıyor. Şirketlerde veri hırsızlığı ve ailelerde online zorbalık gibi şeylerle her geçen gün daha fazla karşılaşıyoruz ve bazen sanki bu problemlerin bir çözümü yokmuş gibi görünebilir.

iPhone için Jailbreak

Endişeli iş verenler ve ebeveynler sırasıyla çalışanlarına ve çocuklarına göz kulak olmak için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. İş verenlerin en büyük kaygısı çalışanların işe getirdikleri cihazları üzerinden gerçekleştirecekleri dolandırma eylemleri. Ve ebeveynlerin öncelik verdiği şeyse çocuklarının güvende olması.

İşte bu nedenler, birçok insan daha pişman olmak yerine tedbirli davranarak izlemek istedikleri hedef telefona yükledikleri casus yazılımlardan yardım almayı tercih ediyor. Ancak piyasada o kadar çok casus yazılım bulunuyor ki, ebeveynler doğal olarak çocuklarının iPhone ’ları üzerinde jailbreak işlemi yapmadan hangi casus uygulamayı kullanabileceklerini bilmiyorlar. iPhone ’lar için geliştirilen tanınmış casus mSpyyazılım uygulamalarının hemen hemen hepsi jailbreak işleminin yapılmış olmasını gerektiriyor ve birçok insan kendi cihazları üzerinde ya da takibe almak istedikleri çocuklarının cihazı üzerinde jailbreak işlemini yapmak istemiyor.

Ancak neyse ki, mobil takipteki en tanınmış isimlerden biri casusluk hizmetlerini jailbreak işlemi gerçekleştirilmemi iPhone ’lar için de sunuyor. Söz konusu uygulama piyasada mSpy ismiyle biliniyor ve sunduğu özellikle sayesinde ebeveynlerin ve iş verenlerin biraz olsun rahat bir nefes almalarına yardımcı olabiliyor.

TEDBİR ALMAK ÇARE BULMAKTAN KOLAY

Her şeyin teknoloji tarafından idare edildiği bu dünyada, mobil teknoloji dünyasını kucaklamış olan çocuklar dünyanın dört bir yanındaki ebeveynleri kaygılandıran bir sürü potansiyel tehlike ile karşı karşıya geliyor.

Online zorbalık akıllı cep telefonu kullana çocukların %43’ünü hedef alıyor.

Bu çocukların büyük bir kısmı, kesin bir rakam vermek gerekirse %90’ı, online zorbalığa uğradıklarında ebeveynlerine haber vermiyor.

Başkasının zorbalığına maruz kalan çocuklardan bazılarının intihar etmeyi düşündüğü de uzmanlar tarafından ortaya konmuş durumda.

İşte bu nedenle, hoş olmayan bir olayın meydana gelmesini beklemektense, çocuğunuzun aktivitelerine göz kulak olmak daha faydalı olacaktır. Ve mSpy iPhone üzerinde jailbreak işlemi yapmaya gerek kalmadan size bunun için yardım ediyor.

MSPY SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİR

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcı olan bu uygulama, iPhone ’unuzda jailbreak yapmak zorunda kalmadan kısa mesajlardan tarayıcı geçmişine kadar her şeyi takibe almanıza yardımcı olabiliyor. Uygulamanın sunduğu özellikler daha detaylı bir biçimde aşağıda anlatılıyor:

  • Bütün arama kayıtlarına erişebilirsiniz, böylece çocuğunuzun kimlerle iletişim halinde olduğunu ve çalışanlarınızın rakip şirketle şüpheli bir şeyler planlayıp planlamadığını öğrenebilirsiniz.
  • Hedef telefon üzerinde yer alan kontak kişi bilgilerini eksiksiz olarak sunar.

Gönderilen ve alınan kısa mesajları okuyabilirsiniz.

  • Tarayıcı geçmişi çocuğunuzun internet üzerinde potansiyel bir tehlike ile karşı karşıya olup olmadığına karar vermenize yardımcı oluyor.
  • Kaydedilen bütün etkinlikleri ve notları bile inceleyebilirsiniz.
  • Söz konusu telefonun iCloud bilgilerini uygulamaya girerek, takibe almak istediğiniz telefonunu tüm bu bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Ve bu sayede telefon üzerinde olup biten her şeyi görmenize izin veren bir kontrol paneline giriş yapabilirsiniz.

 

CASUS UYGULAMAYI DENE

 

Tüm bu özelliklere uygulamanın jailbreak olmadan sunulan sürümü sayesinde sahip olabilirsiniz. Ancak eğer Facebook mesajlarını takibe almak gibi, daha da kapsamlı bir kontrol elde etmek istiyorsanız, ne yazık ki bu durumda elinizde hedef telefon üzerinde jailbreak işlemini gerçekleştirmekten başka bir seçenek yok. Eğer çocuğunuzun güvende olduğundan ya da çalışanlarınızın işini yaptığından emin olmak için temel bir casus uygulaması almak istiyorsanız, bu uygulama jailbreak işlemi olmadan istediğiniz bilgileri size sunabilecek en iyi casus yazılımlardan biri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *