Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Oğlunuzun Konum Bilgisini Alın

oğlunuzun konumu GPSEğer oğlunuzun ya da kızınızın güvenliği konusunda endişe ediyorsanız ve onun nerede olduğunu bilmek istiyorsanız, o zaman bir ebeveyn olarak önlem almalı ve güvenilir bir mobil takip yazılımına yatırım yapmalısınız.

Yer tespiti nasıl yapılır?

Kontrol etmeniz gereken ilk şey uygulamanın oğlunuzun telefonuyla uyumlu olup olmadığı olacaktır. Farklı aplikasyonlar farklı platformlar üzerinde çalışır ve dolayısıyla çocuğunuzun telefonunda hangi platformun kurulu olduğunu bilmeniz ve tercih edeceğiniz uygulama hakkında buna göre araştırma yapmanız gerekir. Aplikasyonun takip altına aldığı verileri size nasıl sunduğu da büyük bir önem taşır. Dolayısıyla kontrol etmeniz gereken ikince şey ise uygulamanın oğlunuzun telefonundan topladığı bilgileri nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenmek olacaktır. Bunun için en iyi yöntem, toplanan bilgilere kendi PC’niz gibi herhangi bir uzak kayaktan erişebilme kapasitesidir. Verilerin güvenliği e oldukça önemli bir mevzudur. Eğer takip edilen verilen yanlış ellere geçerse, o zaman bunların kötüye kullanılma tehlikesi de ortaya çıkacaktır. Eğer mSpy ’ın özelliklerine göz atarsanız, bu yazılımın dataları şifreli bir formatta sakladığını ve yazılımın verilerin hacker’lardan ve siber saldırılardan eksiksiz bir şekilde korunmasını sağlayarak şekilde tasarlandığını siz de göreceksiniz.

Oğlunuzun Konumu dışında öğrenecekleriniz

mSpy ’ın özellikleri gerçekten hayranlık verici ve bu uygulamayı kullanmak çocuk oyuncağı. Uygulama, iPhone, Windows, Mac ve Android telefonlar gibi pek çok cihaz üzerinde çalışıyor. Aplikasyonu oğlunuzun cep telefonuna kurduktan sonra, yazılım oğlunuzun bulunduğu yerden sizden ne kadar uzak olursa olsun sizi sürekli olarak onun konumu hakkında güncelleyerek bilgilendirecektir.

CASUS UYGULAMAYI DENE

Ayrıca konum takip etme özelliğinin yanı sıra, onun metin mesajlarına erişebilirsibiz, arama kayıtlarını inceleyebilirsiniz ve telefonu üzerinde kayıtlı resim ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Hatta bunlardan çok daha fazlasını da yapabilirsiniz. mSpy oğlunuzun telefonunu takibe alabilmeniz için ihtiyacınız olan hemen hemen her aracı size sunacaktır.

Şimdi mSpy tarafından sunulan çeşitli özelliklere kısaca bir göz atalım:

  • Kısa Mesaj Takibi

  • Multimedya Dosyalarına Erişim (Resimler & Videolar)

  • GPS Konum Takibi

  • Web Tarama Geçmişi

  • Web Sitesi Engelleme

  • WhatsApp, Viber, Facebook, İnstagram, Skype, Line, Telegram vs.

  • E-posta takibi

Ayrıca mSpy takip programı ile coğrafi çevreleme özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Belli bir bölge seçip telefon o bölgeden çıktığında ya da bölgeye girdiğinde uyarı alacaksınız. Reşit olmayan okul öğrencilerinin nerede olduğunu görmek için çok faydalı bir özelliktir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *